Гайдамака Ольга

художник

Гайдамака Ольга

Народилася 28 листопада 1990 року в Києві.

Завжди любила малювати. Вже в ранньому дитинстві переносила на аркуш паперу все, що бачила навколо: природу, людей, емоції. Тому батьки відразу зрозуміли, що для мене це не просто хобі й привели в київську школу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. Викладачі школи навчили азів образотворчого мистецтва. Відтоді зрозуміла, що малювати – це серйозно, тому моя професія обов'язково буде творчою.

Після закінчення школи вступила в спеціалізований ліцей, а потім у Київський національний університет технологій та дизайну. Іншого шляху для себе просто не бачила. Бо коли малюю, не тільки працюю, а й відпочиваю, самовиражаюся і вкладаю часточку душі. Тепер хочу, щоб мої картини розповіли людям про емоції та відчуття, які переживаю щодня.

Також займаюся спортом та рибалю. Люблю волейбол, грати в шахи, а взимку катаюсь на сноуборді. Читаю твори Джоан Роулінг, Антуана де Сента-Екзюпері, Харукі Муракамі, Айзека Азімова та Люко Дашвар. Одними з найулюбленіших є всі частини серії романів про Гаррі Поттера, «Майстер і Маргарита» і «Маленький принц». Люблю музику українського гурту Vivienne Mort.

У травні 2015-го приймала участь у виставці «День Києва на Андріївському» в рамках фестивалю TALENT ENERGY FEST з двома роботами «Пряха» та «Глечик».

З 23 липня до 31 серпня 2016 року відбулася перша персональна виставка під назвою «Душа України» в літературно-меморіальному Будинку-музеї Тараса Шевченка в Києві.